Start Aktualności Pierwszy egzamin ósmoklasisty

Pierwszy egzamin ósmoklasisty

W dniach 15 - 17 kwietnia 2019 roku odbył się w naszej szkole pierwszy egzamin ósmoklasisty. Do egzaminu przystąpiło 17 uczniów naszej szkoły. Pierwszego dnia uczniowie zmagali się z językiem polskim, drugiego dnia z matematyką, natomiast trzeciego dnia z językiem angielskim. Nauczyciele, koleżanki i koledzy z klas młodszych trzymali kciuki za ósmoklasistów aby egzamin napisali na jak najwyższą liczbę punktów.

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty

Egzamin ósmoklasisty


Poprawiony (niedziela, 28 kwietnia 2019 16:22)

 
Aktualny czas
Informcje dla rodziców

 

Informacje dla rodziców naszej szkoły!!!

Losowe zdjęcie
czwarta roc...
Image Detail
Ankieta
Jaki lubisz przedmiot?
 
Bezpieczna Szkoła

Konkurs Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń