Start XII Dzień Papieski

Dzień Papieski 2012

W dniu 14. 10. 2012 w kościele parafialnym w Uchaniach odprawiona została msza święta w intencji nauczycieli. W dniu tym obchodziliśmy również XII Dzień Papieski pod hasłem "Jan Paweł II - Papież Rodziny". Z tej okazji uczniowie naszej szkoły zaprezentowali krótki montaż słowno - muzyczny przed rozpoczęciem mszy świętej. We mszy świętej uczestniczył również Poczet Sztandarowy naszej szkoły oraz Gimnazjum w Uchaniach z/s w Jarosławcu.

 

 

Dzień Papieski w kościele

 

W poniedziałek 15. 10. 2012r. w naszej szkole o godzinie 1100 odbyła się Uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej oraz Dnia Papieskiego, na której uczniowie naszej szkoły zaprezentowali wiersze i piosenki. Uroczystość w szkole uświetnił swoją obecnością ksiądz proboszcz naszej parafii ks. kanonik Kazimierz Stelmaszczuk.

 

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie

 


Poprawiony (piątek, 04 stycznia 2013 21:09)

 
Aktualny czas
Informcje dla rodziców

 

Informacje dla rodziców naszej szkoły!!!

Losowe zdjęcie
efekty 2
Image Detail
Ankieta
Jaki lubisz przedmiot?
 
Bezpieczna Szkoła

Konkurs Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń