Losowe zdjęcie

swmat2013_3
Image Detail

Ankieta

Jaki lubisz przedmiot?
 

Kacper Wojda uczestnikiem Eliminacji Powiatowych

PDF Drukuj
Wpisany przez Ewa Zarek   
wtorek, 26 marca 2019 12:09

19 marca 2019 r.  w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Hrubieszowie, odbyły się Eliminacje Powiatowe 42. edycji Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom". Organizatorem turnieju był Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Hrubieszowie oraz Komenda Powiatowa PSP w Hrubieszowie.

Celem turnieju jest popularyzowanie wśród dzieci i młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru oraz praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym i techniką pożarniczą, wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

Naszą gminę reprezentował Kacper Wojda uczeń klasy III a Gimnazjum im. ks. Stanisława Staszica w Uchaniach zs. w Jarosławcu, który okazał się najlepszy w eliminacjach gminnych w swojej grupie wiekowej. Jako uczestnik turnieju powiatowego otrzymał czujkę tlenku węgla w ramach prowadzonej przez komendę akcji Czujka na Straży Twojego Bezpieczeństwa.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej

Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej


 
free pokereverest poker revie

Logo szkoły

logo

Aktualny czas

Szkoła bez przemocy

 

Bierzemy udział w tym programie!!!

Informacje dla rodziców

 

Informacje dla rodziców naszej szkoły

Kogo gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości