Losowe zdjęcie

pingpong2
Image Detail

Ankieta

Jaki lubisz przedmiot?
 

Nasz „Śpiewający Słowik”

PDF Drukuj
Wpisany przez Ewa Zarek   
wtorek, 26 marca 2019 12:27

21 marca 2019 roku w Hrubieszowskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe do Wojewódzkiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Śpiewający Słowik" 2019. Zaszeregowanie uczestników do poszczególnych kategorii wiekowych następowało na podstawie roku urodzenia. Każdy wykonawca przesłuchań powiatowych przygotował 2 utwory. Przed komisją konkursową prezentował jeden wybrany przez siebie,     a drugi na wyraźną prośbę jurorów.

Naszą gminę i szkołę reprezentowała Dominika Zielińska, która wykonała następujące utwory: „Nie ma mnie’’ Lanberry oraz „Byle jak’’ Margaret.

Do konkursu przygotowywała się pod kierunkiem pani Jolanty Tarnawskiej.

Zdjęcia tutaj!

 
free pokereverest poker revie

Logo szkoły

logo

Aktualny czas

Szkoła bez przemocy

 

Bierzemy udział w tym programie!!!

Informacje dla rodziców

 

Informacje dla rodziców naszej szkoły

Kogo gościmy:

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości